"Enter"a basıp içeriğe geçin

İşte Apple, Live Nation dahil Wall Street’teki haftanın en iyi analist çağrıları.

(Bu hikaye, Abone Özeti bülteninin Hafta Sonu Kısa baskısının bir parçasıdır. CNBC’nin Akşam Özeti’ne kaydolmak için.)

İşte bu hafta Wall Street’teki en iyi analist çağrıları:

Maxim – Apple, beklemeden satış yapmak için düşürüldü

Maxim, Apple’ı nadir bir satış notuna indirdi ve 2020’de düşük iPhone satışları için endişelendiğini söyledi. Şirket, özel anket verilerini gösterdi ve Apple’ın hizmetlerinde ve giyilebilirlik segmentindeki büyümenin devam etmesine rağmen işletme karının düşmesini beklediğini söyledi.

“F2Q20E (Mar) iPhone gelir tahminimizi 31.5B $ olan mevcut konsensüs tahmininin% 14 altında 27.0B $ ‘a düşürüyoruz. Servis ve giyilebilir alanlarda devam etmekte olan büyümeye rağmen, aşağıdaki fikir birliğine dayalı iPhone görüşümüz nedeniyle işletme kârının bir yıl içinde düşmesini bekliyoruz. FY20E faaliyet karının genel olarak yıllık bazda% 2 düşüş göstermesini bekliyoruz, zira hizmetler ve giyilebilir ürünlerde devam eden büyüme, iPhone’un düşüşünü yalnızca kısmen telafi edecek. ”

Evercore ISI – Live Nation, sıradan daha iyi performansa yükseldi

Evercore, etkinlik kazancı ve mekan işletmecisini şirketin kazanç raporundan sonra yükseltti ve hisselerinin “gereksiz yere” geri çekildiğini söyledi. ufuk.”

“Live Nation Entertainment paylaşımlarının 3Ç19 sonrası raporu gereksiz yere geri çektiğini düşünüyoruz. Düzeltilmiş faaliyet gelirleri ritmine rağmen, üçüncü çeyrekte elde edilen gelirin (gelirin, büyük ölçüde gelir katkısı nedeniyle yanlış anlaşılan hafif stadyum faaliyeti nedeniyle) LYV hisselerinde satış faaliyetine yol açtığı görülmektedir. … Şu anda veya ufukta durgunluk türü bir etki yok; konsere gidiyor resesyon dayanıklı bir iş modelidir. LYV yönetiminin, yatırımcılara, dünyanın herhangi bir yerindeki konser yapanlar tarafından herhangi bir durgunluk tipi geri çekilme hissetmediklerini söyleme yolunda gittiğine inanıyoruz. ”

Jefferies – Bakkal Outlet Holding, Derecelendirme

Jefferies, şirketin güçlü kazanç raporundan sonra Grocery Outlet Holding Corp. üzerindeki notunu tekrarladı. Firma, değer alanındaki zincirlerin pazarlık fikirli tüketicilerle yol kat etmeye devam ettiğini söyledi. Analist ayrıca, süpermarket indirimcisinin daha da geniş bir ulusal genişleme için “potansiyele” sahip olduğunu söyledi.

“Değer perakendecileri, tüketiciler arasında giderek daha yaygın pazarlık bilinciyle konuşarak, tüketici alanında pazar payı kazanmaya devam ediyor. Gibi Bakkal Outlet bir WOW sunar! alışılagelmiş perakende fiyatlarının% 40-70'inde satış yapan alışveriş deneyimi, Grocery Outlet'in bu büyüme eğiliminden yararlanmak için iyi bir konumda olduğuna inanıyoruz. ”

Barclays – Grubhub, kilolu kiloya yükseltildi

Müşterilere bir notta, Barclays çevrimiçi teslimat servisinin yönetim kuruluna hitap etti ve firmanın 15 ay içinde hisse senedinin% 75 düştüğüne inandığını gösteren birkaç neden belirledi. Şirket, Ekim ayı sonlarında kötü kazanç ve kasvetli rehberlik bildirdi. Firma, diğer şeylerin yanı sıra “kötü zamanlanmış stratejik yatırımları ve kötü uygulamaları” suçladı.

“Çevrimiçi yiyecek dağıtım alanının birkaç yıldır yakın takipçileri olduk ve son iki yıldaki hızlı dönüşümü oldukça etkileyici bulduk. Bu kasırganın ortasında yakalanan GRUB hisseleri, irrasyonel rekabet ortamının, kötü zamanlanmış stratejik yatırımların ve zayıf uygulamaların olduğuna inandığımız şey nedeniyle 15 ay içinde% 75 azaldı. Zaten kayda değer miktarda değer yok edildi ve erozyonun daha fazla önlenmesinin sizin için uygun olduğunu düşünüyoruz.

Citi – Huntington Ingalls Industries, satın alma, fiyat hedefi 255 $ ‘dan 290 $’ a

Yönetimle yapılan bir ziyaretin ardından Citi, askeri gemi yapım şirketindeki fiyat hedefini 290 dolar olan bir sokağa yükseltti. Analist, şirketin 5 yıllık modernizasyon projesinden etkilendi ve gemi yapımının kuşak yatırımları nedeniyle “rönesans” içinde olduğunu söyledi.

“Ingalls HII kazancının% 30-40'ı kadardır ve 2020'de 5 yıllık modernizasyon projesi zayıfladığından HII'de daha geniş bir kaymaya neden olmaktadır. Donanmanın ilerleyişine daha fazla para yetmesine yardımcı olduğu kadar, marjlara da yardımcı olmuyor; bütçe büyümesi yavaşladığında önemli olduğunu düşündüğümüz gemi inşası ömrü ve görünürlüğü açısından kritik öneme sahiptir. Bu kuşaksal yatırımlar, tersaneler önümüzdeki 15-20 yıl boyunca önceden boşta kapasite ve konum kazanmaya devam ettiklerinden, gemi inşa rönesansını da yansıtıyor. ”

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir