"Enter"a basıp içeriğe geçin

Prens Andrew röportajı: Jeffrey Epstein’ın kalması ‘yapılacak yanlış şeydi’

Yorklu Dük, mahkum seks suçlusu Jeffrey Epstein’in evinde kalarak “tarafını düşürdüğünü” belirtti ve “yapılması gereken” yanlış şey olduğunu söyledi.

İlk kez Epstein’la olan bağlantılarıyla ilgili soruları cevaplayan Prens Andrew, kalışının “Kraliyet Ailesine üye olma” olmadığını söyledi.

Prens, Perşembe günü Buckingham Sarayı’nda kaydedilen röportajda BBC Newsnight’dan Emily Maitlis ile konuştu.

Cumartesi günü saat 21: 00’de BBC İki’de yayınlanacak.

  • Açıkladı: Jeffrey Epstein kimdi?
  • Zaman Çizelgesi: Prens Andrew’un Epstein’la bağlantıları

Kraliçe’nin üçüncü çocuğu olan Prens Andrew, seks ticareti suçlamasıyla yargılanmayı beklerken kendi hayatını alan 66 yaşında bir Amerikan finansçısı olan Epstein’la olan bağları nedeniyle birkaç aydır sorularla karşı karşıya kalıyor.

2010 yılında, Prince, Epstein’ın fuhuş yapmak için bir çocuk yardım isteğinde bulunduğu ilk mahkumiyetten iki yıl sonra New York Central Park’ta Epstein’la yürürken fotoğraflandı.

Mail tarafından Pazar günü yayınlanan görüntüler, aynı zamanda Epstein’ın Manhattan konağında prensi gösterdi.

Amerikalıların ilk mahkumiyetini takiben Epstein’la kalma kararına değinen Prens Andrew, şöyle dedi: “Olduğu gibi, kendimi günlük olarak tekmeliyorum, çünkü Kraliyet Ailesinin bir üyesi olmamış bir şey değildi. ve en yüksek standartları ve uygulamaları deniyoruz ve destekliyoruz ve tarafımı aşağı indirdim, bu kadar basit. ”

Neler Değişti ?

Prens mahkum bir cinsel tacizcinin evinde kalmaya karar vermesine karşı çıkan Prens, “Kalmak için uygun bir yerdi.

“Bunu aklımda bu kadar çok kez yaşadım. Günün sonunda, sahip olabileceği tüm görüşlerin bir yararı ile, kesinlikle yapılması gereken şey yanlışdı.

“Ama o zaman bunun onurlu ve doğru bir şey olduğunu hissettim ve kararımın muhtemelen çok onurlu olma eğilimim tarafından renklendirildiğini itiraf ettim ama bu böyle.”

2015 yılında, Prens Andrew, Epstein aleyhindeki bir ABD hukuk davasının bir parçası olarak mahkemelerde ilan edildi.

Epstein’ın suçlularından biri olan Virginia Roberts – şimdi Virginia Giuffre – 2001 – 17 yaşlarındayken Prens’le seks yapmak zorunda kaldığını söyledi – 17 ve 2002’de, Londra, New York ve Epstein’ın özel bir Karayip adasında.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir